Резултати од извлекување БИДИ ИН, РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МЕГАВИН

01.12.2023.

Резултати од извлекување БИДИ ИН, РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МЕГАВИН

Државна лотарија со ново ТВ шоу „СЕДМО НЕБО“

28.11.2023.

Забава, песна, танц, дружење со познати лица и рецепти за среќа Скопје, 27.11.2023 година – Од недела, 26 ноември 2023 година, од 21:00 часот на Канал 5 ТВ, започна емитувањето на нова забавна емисија под името „СЕДМО НЕБО“, којашто ќе внесе забава, радост и дополнително чувство на среќа и задоволство. Целта на Државна лотарија со оваа емисија е ...

Сонот на гејмерите, лесно може да стане јаве !

24.11.2023.

Скопје, 24.11.2023 година – Играње на најновите игри бараат одлична хардверска конфигурација, тоа подразбира одлична графичка картичка, супер дисплеј, голем простор за складирање и феноменална меморија. Лаптоп Lenovo Gaming ја испорачува најновата генерација на хардвер кој ви е потребен за да ги играте сите наслови кои ги сакате, со мноштво опци ...

Никогаш не било полесно до патување во Дубаи !

24.11.2023.

Скопје, 24.11.2023 година – Незаборавно патување за двајца во Дубаи е една од наградите која може да ја освоите доколку учествувате во наградната игра „Биди ин, регистрирај се на Мегавин“ на Државна лотарија. Ваше е да изберете помеѓу релаксирачки престој на прекрасната плажа Џумеира,  да го почувствувате најмодерниот и најпрогресивен град шетајќи ...

Даниел Ќуксановиќ од Чучер Сандево е добитник на 6-ка Лото од 93-то коло, која изнесува 364 662 денари

24.11.2023.

Тој уплатил 5 комбинации и еден Џокер во продажното место Тим компани, од кои секогаш уплаќа 3 комбинации исти за него важни броеви. Инстант грепки купува повремено при прошетка со децата. Уплати ги и ти твоите среќни броеви за наредното коло и играј за премија вредна над 48 000 000 денари.

Детектиравме стара верзија на интернет пребарувач која не е поддржана.

Ве молиме да ја инсталирате последната верзија на интернет пребарувач: